Jak potěšit své blízké dárkem od Royalty Line

Jak potěšit své blízké dárkem od Royalty Line

Někdo si na dárcích zakládá více, někdo méně. Ve všech případech však platí, že dárkem obdarovanému sdělujeme, že nám na něm záleží, že nám stojí za chvilku přemýšlení a trochu úsilí. Níže bychom vám chtěli nabídnout jedno z mnoha vodítek, jak postupovat při výběru dárku, když si nevíte rady.

Úplně na začátku možná nebude od věci se na chvíli zastavit, zamyslet a na potenciálního příjemce dárku se „nacítit“. Nebojte se, nejsme žádný ezo-koutek, znamená to pouze věnovat dotyčné osobě pár myšlenek – jak ji vnímáte, jak se projevuje, co se vám na ní líbí, co na ní obdivujete, v čem ji chcete podpořit…. Minutka bohatě stačí

Partnerky

Dáma vašeho srdce má růžový telefon, propisku, nehty nebo i jen pár doplňků. V kuchyňské skřínce se jí však stále krčí několik různorodých šedivých hrnců. I když vy sám si o růžové myslíte svoje, tím, že své ženě dovolíte, koupíte růžovou, vlastně jí říkáte „I když s Tebou nesouhlasím, mám Tě rád takovou, jaká jsi.“ Co víc si žena přeje slyšet. V končeném důsledku profitujete i vy. Věřte, že v nádobí, které se jí líbí, bude vařit mnohem raději a častěji. 

14-dílná sada mramorového nádobí RL-ES1014M pink

Vaše vyvolená počítá kalorie, bez optimální dávky sportu nemůže jít spát, zná obsah tuku snad i v kohoutkové vodě – přesto vidíte, že by si někdy také ráda na něčem pochutnala, a vy s ní. V této situaci se přímo nabízí horkovzdušný fritovací hrnec – s ním sobě i vám může dopřát delikatesky jako z „friťáku“, ale zdravě, bez litrů přepáleného tuku. Opět profitujete vy i ona!

271(3)

Můžete si říkat, že vaše žena vlastně všechno má a co nemá, to si sama koupí. V tom případě tu máme ozkoušený tip, který navíc ani příliš nezatíží vaši peněženku – rychlovarná konvice. Řeknete si, taková blbost. Nemáme na mysli to ošklivé bílé nebo opráskané šedivé cosi, v čem si ráno znechuceně vaříte vodu na kafe. Máme na mysli naši krásnou skleněnou konvici podsvícenou červenými nebo modrými led-diodami. Nejen každý muž má v sobě kus dítěte, přesvědčte se sám, jak jí budou svítit oči, až se konvice poprvé rozsvítí!

gwk-2000-colors

Partneři

První volba je úplně jasná, podle hesla „každý správný muž, má při sobě nůž“. Sada masivních laserem broušených ocelových nožů žádného chlapa neurazí. Ti, kdo se ve vaření vyžívají, budou vděční za nového praktického pomocníka a ti, kdo vaření moc nedají, třeba budou mít větší motivaci čas od času se přeci jen při vaření realizovat.

122(1)

Mnoho žen se shodne na tom, že většina mužů sahá v kuchyni nejraději po pánvi. Mnohé říkají, že ten jejich by na pánvi vařil snad i polévku. Pánev jim zkrátka přijde „chlapštější“ než nějaký hrnec. Není pánev jako pánev, pořiďte mu pánve s mramorovým povrchem a budete koukat. Budete koukat na svého chlapa, jak si užívá pohodlné vaření a když si zvolíte hezkou barvu, potěšíte své oko, i když to po něm budete uklízet (dámy, víme, jak to chodí, když chlap vaří, že?). 

518

Soustavně vám dává k narozeninám utěrky, k Ježíšku nový mop a vrcholem darů bude nová pračka k výročí svatby? Tak se mu také pomstěte. Kupte mu vysavač, ať ví, jaké to je. Naše krásné červené navíc i hezky vypadají, nezaberou moc místa, netřeba řešit žádné nové pytlíky, takže ať už se vysavače ujme kdokoliv, bude to bezbolestné!

bsc-1600w-background3

Babičky, tetičky

Určitě jste to už slyšeli „Ále, nedělej si škodu, já už nic nepotřebuju.“ Ano a ne. Když vy jim chcete udělat radost! 

Vaše babička má hrnce, pánvičky, pekáče, plechy a po každém vaření hromadu nádobí. Zkuste naši kombinaci všeho – pekáč, který funguje jak v troubě, tak na sporáku. Stejně snadno se v něm připraví várka řízků pro nedělní návštěvu, svíčková (zašpiní se jediný kus nádobí!) i pekáč buchet. Tohle vaši babi nadchne

ARG34ML

I nožů má babička asi plnou kredenc. Jenže není nůž jako nůž. Nožů může být plná kredenc, ale když je třeba rozkrojit rajče… radši se sní celé! To se nestane s keramickými noži. Ty jsou koncipované právně na krájení zeleniny, ovoce a měkkého masa. Zelenina při krájení nečerná a hlavně, nůž zůstává stále ostrý. Při běžném domácím používání se prakticky neztupí

rl-c4--vhvxnm

Kuchyně jako od babičky – knedlíky, buchty, koláče, dortíky. Víte, co mají společného? Spoustu hnětení a míchání. Kdo nezkusil, neuvěří, ale zadělat kynuté těsto vyžaduje sílu a energii. Nezaslouží si babička konečně pomocníka? Robot, který za ni bílky vyšlehá, krém zamíchá a těsto zadělá? Bez zbytečného příslušenství a nastavování – jen mísa, 3 nástavce a krytka.

220570805(1)

Dědeček, strýček

Někteří muži vyloženě hledají prostor sami pro sebe – v kůlně, na rybách, na druhém konci zahrady nebo alespoň na terase. Jenže i o samotě tráví – tady by se mohl hodit přenosný plynový grill George Foreman. Gril se jednoduše sbalí, přehodí přes rameno, rozbalí, připojí se lehounká kartuše – a už to jede! Jídlo je za pár minut.

249(4)

Možná si dědeček myslí, že mu stačí ta stará dvouplotýnka, na které si uvaří brambory a ohřeje párky. Tedy když mu přinesete grilované kuře či pečenou kachnu, rád si dá, ale přeci si kvůli tomu nebude kupovat sporák s troubou. Což takhle naše malá přenosná elektrická trouba s grilem? 

Snímek obrazovky 2016-12-06 v 16.06.42

 

 

Centrum soukromí