Ceník dopravy a způsob doručení

Vážení zákazníci, doprava přes Českou poštu byla v košíku dočasně pozastavena z důvodu zpoždění zásilek ze strany tohoto přepravce.

Cena a způsob dopravy ČR

 

 GLS - Na adresu
129,- Kč
 GLS - Na výdejní místo
89,- Kč
Zakladni_dvoubarevna_varianta  Česká pošta - Balík do na poštu 99,- Kč
Zakladni_dvoubarevna_varianta  Česká pošta - Balík do ruky 99,- Kč
Zakladni_dvoubarevna_varianta  Česká pošta - Balík do balíkovny 29,- Kč a od nákupu nad 1999,- Zdarma
osb  Osobní odběr ve Zlíně 29,- Kč

 

Cena dopravy na Slovensko

 

 GLS
€ 5,99
   Slovenská pošta € 5,99

 

GLS
Prvotřídní kvalita balíkových a expresních služeb v České republice. GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v ČR a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Blesková rychlost doručení v ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin. S ohledem na životní prostředí balíky doručují ekologicky díky programu ThinkGreen. Tato přepravní služba nabízí 2 možnosti doručení a to jak na adresu, tak i na výdejní místo které si sami zvolíte. K dispozici je více než 1000 výdejních míst po celé České republice. 

Balík na adresu: Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič zanechá oznámení o zásilce. Oznámení je vhozeno do poštovní schránky, v případě její nedostupnosti je vylepeno na vstupní dveře. Oznámení obsahuje číslo balíku, informace o důvodu nedoručení, místo uložení a kontakt na GLS. Balík, který není možno uložit v ParcelShopu nebo u souseda, je přepraven zpět do regionálního depa a GLS v dalších pracovních dnech provede druhý, případně třetí pokus o doručení.

Balík na výdejní místo: K dispozici více než 1000 výdejních míst po celé České republice. Všechny Parcel Shopy mají dlouhou otevírací dobu i v odpoledních hodinách. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. K výdejí balíku je nutné předložit PIN kód, který příjemce obdrží SMS nebo e-mailem. Pokud příjemce nestačí balík během pěti pracovních dnů vyzvednout, může si požádat o prodloužení úložní doby o další tři pracovní dny na telefonním čísle 567 771 111 . 

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách GLS: https://gls-group.com/CZ/en/parcel-tracking

Česká pošta
V tuzemsku patří Česká pošta stále k nejčastějším způsobům přepravy. Pošta vlastní velice rozsáhlou síť poboček. Akceptuje dobírky i platby předem a její služby jsou poměrně rychlé. Nabízí jak možnost převzetí „Balík do ruky“ tak i „Balík na poštu“. Proto můžete zboží od pošťáka převzít přímo na Vámi zvolené adrese a nebo si zásilku můžete nechat uložit na Vámi vybrané poště.

Balík na poštu: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky.

Balík do ruky: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno pouze na území České republiky.

Balík do balíkovny: Umožňuje uložení balíku do pobočky balíkovny, kterou si vyberete z nabídky. Omezení je do 15kg. Zboží je doručováno pouze na území České republiky.

Zakladni_dvoubarevna_varianta

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty:https://www.postaonline.cz/trace 

 

Osobní odběr
Zboží si můžete vyzvednout také osobně u nás. Jakmile zboží připravíme, tak Vás budeme obratem kontaktovat emailem o možnosti vyzvednutí. V emailu naleznete všechny pokyny k vyzvednutí Vámi objednaného zboží. Zboží vydáváme i na možnost platby na místě. ( prosíme o hotovost )

osb

Adresa pro vyzvednutí: Rybníky IV. 326, 76001 Zlín, Česká republika. Mapy - zobrazení budovy
Centrum soukromí