Náš příběh

CHCEME VRÁTIT ČECHY K POCTIVÉ KUCHYNI

Občas se sami sebe ptáme, kam zmizelo kouzlo poctivé domácí kuchyně. Odešlo s našimi babičkami? Pracujeme snad tolik, abychom si nemohli doma pravidelně dobře uvařit? My pevně věříme, že ne. Je načase se vrátit do kuchyně!

V Česku se konečně zase začínáme zajímat o to, co jíme. Díky tomu se vracíme do svých kuchyní – láká nás tam totiž vůně poctivého vaření. Pořád přemýšlíme, proč nám tak chutná kuchyně našich babiček. Protože ony nenahrazovaly! Nenahrazovaly dobré suroviny ani kvalitní kuchyňské potřeby za něco podřadného. Vaření pro ně byla radost a na jídle to bylo znát.

Proto vyhlašujeme konec polotovarům a šuntům. Objevte s Royalty Line radost z vaření!

S ROYALTY LINE JE RADOST BÝT V KUCHYNI

Vaření s prémiovými kuchyňskými potřebami Royalty Line je zcela nový zážitek. A to hlavně díky materiálům, ze kterých jsou produkty vyrobeny, a znamenité kvalitě zpracování, která přispívá k vysoké životnosti každého kusu.

Keramika, granit a mramor jsou celkově šetrnější k potravinám. Hotový pokrm je díky tomu nejen chutnější, ale zachovává si i více vitamínů, minerálů a dalších živin. Takže pokud chcete žít zdravěji, vaření s Royalty Line může být vaším prvním krokem.

Elegantní a praktické pánve, hrnce i pekáče Royalty Line se také snadno myjí a vařit na nich lze s minimálním množstvím tuku. Navíc s naším barevným nádobím je vaření samo o sobě hned veselejší.

Za vším řečeným si stojíme a vše, co prodáváme testujeme a sami používáme.

 

MÁME PRESTIŽNÍ CERTIFIKÁT OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

„Ve čtvrtek objednáno a v pátek dopoledne doručeno, tak jak pracovník obchodu slíbil – za mě spokojenost veliká,“ ohodnotil nás Mára na Heuréce.

Víte, že obchod Royalty Line získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky? Celých 97 procent zákazníků nás doporučuje.

Za takto pozitivní hodnocení jsme moc vděční, zároveň ale víme, že to není dílem náhody. Pečlivě odpovídáme na každý dotaz a když se vyskytne reklamace, vyřešíme ji co nejdříve ke spokojenosti zákazníka.

JSME VÝHRADNÍ ZÁSTUPCE ZNAČKY ROYALTY LINE

Od svého založení v roce 2001 se společnost Royalty Line zaměřuje na poskytování přední koncepce a designu kuchyňských a domácích výrobků na světovém trhu. Jsme rádi, že máme tu čest ji na českém a slovenském trhu výhradně zastupovat.

JDETE DO TOHO?

Jděte do toho a uvařte si doma něco dobrého. I když by to mělo být jen jednou týdně v neděli. Uvařte poctivé jídlo, sejděte se u něj s těmi nejbližšími a pochutnejte si společně. Protože to, co doma sníte, už vám nikdo nevezme. Dobrou chuť!

Centrum soukromí