Horkovzdušný fritovací hrnec / horkovzdušná fritéza Royalty Line RL AF-1500

Kód: RLAF1500
Neohodnoceno
Značka: Royalty Line
1 999 Kč –25 %
Horkovzdušný fritovací hrnec / horkovzdušná fritéza Royalty Line RL AF-1500
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Tenhle "zdravý friťák" je naprosto dokonalý! Až dosud jste si možná mysleli, že taková delikateska jako jsou obalované kuřecí nugetky s hranolkami musí být nutně hřebíčkem do rakve. Na druhou stranu člověk tak rád přichystá sobě i svým blízkým něco lahodného a pohodlného na přípravu. Teď už není třeba kompromis mezi pohodlím, výbornou chutí a čistým svědomím. Zasloužíte si cítit se dobře! A s tímto vzduchovým fritovacím hrncem budete. V tomto hrnci totiž připravíte tolik oblíbené fritované pokrmy bez litrů tuku - frituje se pouze horkým vzduchem. Čas Vám nezabere ani údržba - po dokončení díla jednoduše umístíte vnitřní košík a zasunovací přihrádku do myčky a... pak z myčky vyndáte a je umyto!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horkovzdušný fritovací hrnec / horkovzdušná fritéza Royalty Line RL AF-1500

Horkovzdušný fritovací hrnec Royalty Line RL AF-1500 je skutečnou revolucí ve zdravém stravování. Bezesporu musí patřit ke standardnímu vybavení každé domácnosti. 

SMAŽENÍ BEZ POCITU VINY

Přestaňte si ubližovat tukem. Že tuk není nic extra pro zdraví, o tom není pochyb. Fritovací hrnec ho k provozu potřebuje zhruba půldruhého litru. Ten tuk nezmizí - část se ho usadí v těle strávníků, část je třeba vždycky někam vylít  a část vám pěkně zapatlá kuchyň. Friťák v myčce neumyjete. A nejeden úraz vznikl tím, že někdo omylem zakopl o kabel a rozžhavený olej na sebe vylil - lépe nedomýšlet! To vše jsou důvody, proč jsou horkovzdušné fritovací hrnce stále oblíbenější!

 

VYJÍMATELNÁ NÁDOBA, KTEROU LZE MÝT V MYČCE

 Třeba takové hranolky, upřímně, kdo je nemá rád? Jenže při jejich konzumaci tělo nejásá. Naopak kdo jásá, jsou děti. S horkovzdušnou fritézou mohou jásat všichni, hranolky připravíte s minimem tuku a jsou stejně zlatavé a křupavé jako z klasického "friťáku", ale nejméně o polovinu zdravější. 

Totéž platí pro další delikatesku, kterou jsou řízečky či nugetky. Ani v tomto případě není nutné spolu s masíčkem konzumovat litry přepáleného tuku. Velice vřele doporučujeme při tvoření trojobalu nahradit strouhanku sekanými cornflakesy a za pár minut je lahůdka na světě. 

 

Horkovzdušný fritovací hrnec je i pěkně kompaktní - s rozměry zhruba 38,00 cm x 38,00 cm x 37,00 cm a hmotností přes 5 kg se s ním snadno manipuluje a nezabere mnoho místa. Může se hezky vyjímat u vás v práci v kuchyňce, doprovázet vás na chatu a všude tam, kde se nechcete vzdát lehkých a chutných pokrmů!

To je jen několik příkladů z mnoha a mnoha dalších, jak použít vzduchový fritovací hrnec s moderní technologií cirkulace horkého vzduchu k přípravě překvapivě lahodných zdravých jídel - grilováním, pečením, ohříváním či smažením. Kromě různých bramborových a zeleninových variací zde můžete připravovat krevety a mořské plody, mraženou zeleninu, masové kuličky, placičky, karbanátky...

I když zdravé stravě moc nedáte, užijte ho též. Skvěle totiž slouží i při ohřívání pokrmů. Třeba takovému 3 dny starému řízku vdechne nový život! Otevřete fritovací šuplík, vložíte řízek, otočíte kolečkem a za pár minut máte řízek jak čerstvě vytažený z pánvičky. Oproti mikrovlnné troubě je opět znovu křupavý! Podobně lze vracet do "druhého kola" například veškeré grilované pokrmy, hamburgery, zeleninu, ale třeba i lívance nebo koblihy. 

Funkce termostatu zajistí, že v V tomto horkovzdušném fritovacím hrnci na vás jídlo počká: po uplynutí nastaveného času  totiž nejen cinkne, ale i se sám vypne!

Parametry

 • Teplota je nastavitelná a vzduch  se rychle ohřeje, vaše jídlo bude hotové za méně než 15 minut.
 • Výkon 1 500 wattů 
 • Kapacita 5 litrů
 • Nastavitelná doba vaření od 0-60 minut se signálem konce a automatickým vypnutím
 • Technologie vysokorychlostní cirkulace vzduchu
 • Nastavitelná teplota vaření od 80°C do 200°C
 • Horkovzdušná fritéza má nastavitelný termostat (80-200°C) a 30minutový časový spínač. 
 • Vnitřní tepelná pojistka
 • Izolovaná rukojeť a pouzdro
 • Bezpečnostní mikrospínač
 • Protiskluzové nožičky
 • Části, které přijdou do styku s potravinami, lze mýt v myčce
 • Rozměry produktu 38,00 cm x 38,00 cm x 37,00 cm
 • Hmotnost produktu 5,90 kg

Obsah balení

 • Horkovzdušný fritovací hrnec / horkovzdušná fritéza Royalty Line RL AF-1500

Doplňkové parametry

Kategorie: Fritézy
Záruka: 24 měsíců
Automatické vypnutí: Ano
Bezpečnostní mikrospínač: Ano
Časový spínač: 0-30 minut
izolovaná rukojeť: Ano
nastavitelná doba vaření: 0-60 min.
Nastavitelná teplota: Ano
Nastavitelný termostat: 80 - 200 °C
Protiskluzové nožičky: Ano
Stav: nový
Technologie: vysokorychlostní cirkulace vzduchu
vnitřní tepelná pojistka: Ano
Výkon: 1500 W
Výrobce: Royalty Line
Zvuková signalizace: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Centrum soukromí