Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Tlakový hrnec s nástavcem na kuskus a těstoviny RL-PC8LC o objemu 8 litrů

4 hodnocení
 

Každému přijde lákavá představa uvařit gulášek, roštěnky, výva či brambory během pár minut či desítek minut místo hodin čekání na výsledek. Na druhou stranu je zde pochybnost, zda člověk tlakový hrnec vytíží. V kombinaci s nástavcem na kuskus či těstoviny na váš hrnec rozhodně nikdy prach dlouho padat nebude. Když zrovna nebudete potřebovat tlakáč, použijete hnec s druhým nástavcem a obyčejnou poklicí a můžete pohodlně připravit kuskus či těstoviny. Ale například i brambory ve slupce či červená řepa se mnohem pohodlněji vaří na páře než přímo ve vodě, kde se mohou snadno rozvařit, což na páře nehrozí. 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 3 599 Kč
Ušetříte 600 Kč (–17 %)
2 999 Kč
2 478,51 Kč bez DPH
Kód produktu RL-PC8LC
Výrobce Royalty Line
Kategorie Tlakové hrnce
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

PC8LCTlakový hrnec může být revolucí ve Vašem jídelníčku. Existuje řada zdravých a dobrých jídel, které nevaříme jen proto, že nemáme chuť trávit hodiny u sporáku. Díky "papiňáku" se může doba přípravy jídla zkrátit až o 70 %. 

102347803

Během pár minut tak uvaříte zeleninu, brambory či rýži. Do dvaceti minut od vyskočení parního pístu jsou pak hotové luštěniny a další bobulky, červená řepa, zelí, ale i guláš, dušená masa apod. 

V minulosti býval tlakový hrnec složitá a někdy i nebezpečná záležitost. To už neplatí pro moderní tlak102347799ový hrnec od Royalty Line, který má 6 různých bezpečnostních prvků a zavírá se jednoduchým otočením rukojeti. K vypuštění páry pak opět stačí otočit páčkou, vypustit páru a pootočit rukojetí. 

Vařené jídlo zůstává přírodní a chutné, vitamíny a přírodní aroma zůstává zachováno.

Tlakový hnec dodáváme se srozumitelným návodem k použití v českém jazyce.

A pokud zrovna nevyužíváte papiňákovou hlavu, můžete použít jednoduchou poklici nebo i nástavec na kuskus a pohodlně připravovat i pokrmy italské, arabské nebo i české kuchyně v podobě brambor či červené řepy vařených ve slupce na páře.

Vlastnosti tlakových hrnců Royalty Line:

  • Zapnutí otočné rukojeťi na horní části tlakového hrnce je praktické, včetně snadnějšího uvolnění a zajistění víka hrnce. Když slyšitelné zacvakne, a tlakový hrnec je pevně uzavřen, červený pojistný ventil na rukojeti bude viditelný. Tímto způsobem je zajištěno, že hrnec udržuje veškerou páru a tlak uvnitř je správný
  • Úrovně měření v hrnci vám pomohou se rozhodnout, kolik vody je třeba do hrnce přidat
  • Tlakový hrnec má indikátor úrovně vaření. Když je vidět první bílý kroužek, tlakový hrnec začíná vařit. Pokud je viditelný druhý červený kruh, teplota pod hrncem je příliš vysoká, což je varování pro snížení tepla pro správné vaření.
  • Úrovně měření v hrnci vám pomohou se rozhodnout, kolik vody je třeba do hrnce přidat102347801

Přečtěte si, co o tlakovém hrnci RL-CP4 píší testerky z Ženy s.r.o., které se s ním mohly seznámit na zážitkovém testování:

 Snímek obrazovky 2015-08-07 v 14.39.40

Snímek obrazovky 2015-08-07 v 14.40.00

Snímek obrazovky 2015-08-07 v 14.40.16

Snímek obrazovky 2015-08-07 v 14.40.29

Snímek obrazovky 2015-08-07 v 14.40.40

Podobné produkty

Materiál Nerezová ocel
Objem 8 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.