PF2023

Milé zákaznice, milí zákazníci,

ještě než se vrhneme do oslav a vánočního hodování, rád bych vám ze srdce poděkoval za vaši přízeň. Přestože jsme v uplynulém roce čelili mnohým výzvám a těžkostem, nechyběly ani důvody k radosti. Tím pro nás nejcitelnějším byl mohutný rozkvět cirkulární ekonomiky a udržitelnějšího nakupování outletového zboží, na kterém se naše společnost aktivně podílela, a stala se nejvýznamnějším hráčem v oblasti prodeje vratek a nadměrných zásob ve střední Evropě. Bez vás by to nešlo. Děkujeme!

Zaslouženou péči jsme ale věnovali i našim zákazníkům ze Slovenska, kterých neustále přibývá. Na e-shopech iprice.sk a emahome.sk jsme výrazně posílili a sjednotili nabízený sortiment, a tak se nově pyšní stejně pestrým výběrem jako jejich české verze.

Pomyslnou třešničkou na dortu pak nemůže být nic jiného než naše značka spotřebičů Patricca. Na tu jsem obzvlášť hrdý. Navrhnout vlastní kuchyňské pomocníky, a mít tak plně pod kontrolou jejich kvalitu i cenovou dostupnost, bylo mým dávným snem. A podle ohlasů se zdá, že jsem tím splnil přání i vám.

       

Všichni tak za sebou máme kus práce a nyní je čas na zasloužený odpočinek. Přeji vám příjemné prožití vánočních svátků a vše dobré do roku 2023.

Patrik Jokl
zakladatel společnosti IPRICE RECARE s.r.o.

 

Centrum soukromí