Možnosti dopravy

DORUČENÍ PO ČESKÉ REPUBLICE

U objednávek nad 1 999 Kč máte dopravu zdarma!

Česká pošta – balík do ruky

Balík do ruky

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 12.00 je možné doručení do 24 hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena 89 kč

Česká pošta – balík na poštu

Na poštu

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou pobočku České pošty, kde bude připraven pro osobní vyzvednutí. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 12.00 je možné doručení do 24 hodin.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Cena 85 kč

Služba DPD


Doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin.

Cena 89 kč

EXPRESNÍ ROZVOZ VALKFLEET PRAHA

Zboží Vám zavezeme do 120 minut od objednávky dopravou Valkfleet (využívá vozy Dámejídlo.cz). Můžete si jej prohlédnout a zaplatit až poté. Cena za službu 199 Kč vč. DPH, platí pro celou Prahu od značky ke značce. Od částky 9.999 Kč je doprava i tímto způsobem zdarma.

Cena 199 kč

Doručení na Slovensko

Služba DPD

DPD

DPD doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 2- 4 pracovní dny.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení.

Cena 6 EUR

Veškeré zboží skladem

+ 5000
zákazníků

Garance spokojenosti

Proč právě Royalty Line

Doprava zdarma

při nákupu nad 1999,-

Dnes objednáte

dnes odešleme

Zákaznická linka

rádi Vám se vším poradíme

Centrum soukromí